У Дніпрі місцеві жителі зафільмували жахливий стан колій на околицях.
Про це повідомляє Телеканал D1.
Такий вигляд мають колії на розі вулиці Архітектора Петрова та Севастопольської. На стиках – величезні дірки, а самі колії стоять криво. Трамвай на таких ділянках буквально підстрибує, що будь-якої миті може призвести до аварії.
А через сніг, що тане, під шпалами розмита земля, тому під час руху трамваїв колії поступово рухаються і можуть поламатися.
Для водіїв та пішоходів це перехрестя перетворилося на квест, адже ями приховані під водою і є ризик пробити колесо, або навіть зламати ногу.
І ця вся картина відбувається на фоні помпезних презентацій низькопідлогового трамваю, який курсуватиме оновленими коліями у середмісті.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Кривому Розі виготовили вже 14-й «гібридний» тролейбус.