СуспільствоТранспорт
У Кривому Розі виготовили вже 14-й «гібридний» тролейбус (Фото)
У квітні на дороги Кривого Рогу виїде ще один гібридний тролейбус.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на виконком міської ради.
У автопарку Кривого Рогу вже 13 гібридних тролейбусів з дизель-генераторною установкою. Вони працюють навіть під час відключення електроживлення, оснащені сучасними системами керування та оновленими салонами.

Гібридні тролейбуси зараз з’єднують житлові масиви Східний 1, Східний 2 та Східний 3 із районом «Змичка» — там, де прокласти звичайну тролейбусну лінію технічно неможливо, або дуже дорого.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі помітили той самий трамвай, який Філатов купив замість танку.