Пограбування на 4 мільйони: у Києві затримали іноземця, який із бандою напав на працівника фірми на Дніпропетровщині (ФОТО)
На території Самарівського району правоохоронці розкрили зухвалий напад на працівника місцевого підприємства.
Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області.
Група зловмисників заздалегідь вистежила автомобіль із готівкою фірми, влаштувала штучну аварію та відібрала пакети з майже 4 мільйонами гривень.

Спецоперація біля Миролюбівки: газ, удари та мільйони в пакетах
Як з’ясували слідчі, нападники діяли за чітким наведенням. Вони дізналися, коли саме та яким маршрутом перевозитимуть велику суму готівки, після чого розробили детальний план. Наприкінці травня поблизу села Миролюбівка бандити почали переслідувати службову машину підприємства та умисно протаранили її, спровокувавши дорожньо-транспортну пригоду.
Щойно автівки зупинилися, фігуранти кинулися до салону. Вони забризкали водія та його супутницю сльозогінним газом, після чого сильно вдарили чоловіка. Заволодівши пакетами, де лежало близько 4 мільйонів гривень, нападники швидко втекли з місця злочину на своєму авто та згодом розділили гроші.

Затримання рецидивіста у столиці
Для розшуку зловмисників поліцейські Дніпропетровщини розгорнули масштабну роботу, залучивши колег із Києва, Волині та бійців кримінальної поліції разом із КОРДом. У результаті спецоперації 20 червня одного з підозрюваних вдалося схопити просто в столиці.
Затриманим виявився 45-річний громадянин Республіки Вірменія, який уже має за плечима кілька судимостей.
За процесуального керівництва Самарівської окружної прокуратури іноземцю оголосили про підозру за ч. 5 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж із насильством, вчинений повторно в умовах воєнного стану та в особливо великих розмірах). Суд уже відправив затриманого під варту без права на м’який запобіжний захід.

Наразі правоохоронці продовжують активно перевіряти всі можливі адреси, аби встановити, де переховуються ще двоє учасників цього злочинного угруповання. За скоєне їм загрожує тривалий тюремний строк.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Дніпропетровщині викрили агентів РФ, які реєстрували Starlink для окупантів.