Надзвичайні подіїСуспільство

Побиття школяра у Солоному: підліток у лікарні, громада говорить про спроби «зам’яти» справу

У селищі Солоне на Дніпропетровщині спалахнув черговий гучний скандал. На території ліцею №1 двоє дорослих чоловіків побили учня 10 класу.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на соцмережі.

Після інциденту хлопця госпіталізували до обласної дитячої лікарні. За попередньою інформацією, у дитини — струс мозку та численні забої.

Місцеві жителі стверджують, що до побиття можуть бути причетні чоловіки на ім’я Микола та Степан Тяни. У самому Солоному вже ширяться розмови про те, що справу нібито намагаються «зам’яти».

Додаткового резонансу ситуації додає обговорення національності ймовірних нападників. У соцмережах та місцевих чатах уже з’явилися емоційні коментарі про «інородців, які б’ють українців».

Водночас важливо уникати міжнаціональної ворожнечі та не робити висновків до офіційного з’ясування всіх обставин.

Наразі головними залишаються інші питання: як сторонні дорослі чоловіки потрапили на територію навчального закладу та чому конфлікт із неповнолітнім завершився госпіталізацією.

У причинах інциденту та можливих обставинах конфлікту наразі розбиратимуться правоохоронці. Редакція стежитиме за розвитком подій та повідомить нові подробиці, щойно вони з’являться.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі створили найбільшу вишиванку.

Back to top button