ДнепрОбщество

Освітяни Кам’янського згуртувались в єдиний волонтерський фронт

У складний для країни час, українці об’єдналися в єдину націю. З перших днів війни працівники бюджетної сфери Кам’янського активно долучилися до волонтерської роботи.  Кожен на своєму місці робить свій внесок в майбутню перемогу. Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на журналістів кам’янської студії “МІС ТБ”.

На базі освітніх закладів Кам’янського було організовано потужні волонтерські центри. До роботи активно долучилися молодіжні організації, підприємці та небайдужі мешканці. Загалом у сфері волонтерства працюють 20 освітніх закладів міста та спортивні школи. Забезпечують надійний тил лікарі та працівники соціальної сфери міста.

На базі 21 школи успішно реалізується проєкт «Соціальна їдальня». Волонтери надають продукти, а міська влада і освітяни надали приміщення та залучили кухарів для приготування їжі.

Меню в їдальні домашнє та корисне. На перше – гаряча страва – суп або український борщ. Обов’язково – збалансована друга страва.

Проєкт «Соціальна їдальня» також діє на базі НВК №3 та середньої школи 20. А у школі номер 12 готують їжу для захисників. Ранок тут починається з випікання пиріжків оборонцям міста. На кожній коробочці залишають послання для наших воїнів.

Разом із 12 школою нагодувати взялась і 31 школа. Тут не лише печуть та смажать пиріжки для наших захисників, а ще й годують правоохоронців, які працюють у посиленому режимі 24 години на добу.

Продуктове забезпечення здійснює міська влада, а у разі дефіциту товарів допомагають вчителі-волонтери.

А  у 34-й гімназії ще й плетуть сітки та шиють розвантажувальні жилети.

Отак разом працюють на перемогу.Back to top button