ВійнаСуспільство

Не змогла жити без дому: історія жінки з Нікополя, яка повернулася та стала символом незламності (ФОТО)

У гуманітарній місії «Проліска» розповіли про долю Любові Іванівни з Нікополя, яка стала символом незламності для мешканців прифронтових територій.

Про це повідомляє Телеканал D1.

Через регулярні стреси та обстріли у Любові Іванівни виникли серйозні проблеми зі здоров’ям, внаслідок чого вона майже втратила здатність самостійно пересуватися.

Навесні 2025 року команда «Проліска» організувала виїзд жінки до безпечного місця, де поруч із родичами вона змогла трохи відновитися.

Туга за рідним Нікополем виявилася сильнішою за страх, тому за кілька місяців пенсіонерка вирішила повернутися у власну квартиру.

Навіть після повернення у небезпечну зону жінка не залишилася наодинці з бідою. Соціальні працівники місії допомогли їй знову: організували транспорт та супровід до медичного закладу для проведення необхідних обстежень.

«Я щиро вдячна команді “Проліска” за турботу, людяність і підтримку. Ви завжди поруч, коли це найбільше потрібно», — подякувала Любов Іванівна волонтерам.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що поліцейські евакуювали з прифронтової Дніпропетровщини тіло чоловіка, що помер у власному будинку під обстрілами (Відео).

Back to top button