На Дніпропетровщині волонтери завадили провести незаконні собачі бої, які прикривали під вивіскою «випробування породи»
У селі Тернівка Криворізького району Дніпропетровської області 25 квітня мали відбутися заплановані незаконні собачі бої.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на волонтерку Сніжану Бугрик.
Активісти прибули на місце подій, чим дуже налякали організаторів і ті кинулися тікати.

«На відео чітко видно цькування собак одна на одну, бійки, кров, травмування тварин. Ніхто не зупиняє знущання, навпаки, усе продовжується під схвальні вигуки присутніх. Це не спорт. Це не випробування. Це жорстоке поводження з тваринами, злочин і незаконна діяльність», – пише волонтерка.
Зоозахисники зазначили, що подібні заходи супроводжуються грошовими ставками, внесками учасників та винагородами для переможців. Фактично йдеться про незаконний тоталізатор та отримання прибутку на жорстокості до тварин.
«Заяву до поліції вже подано. У нас є обличчя, дані, контакти, відео, номери автомобілів осіб, які були присутні. Усі матеріали будуть передані правоохоронним органам», – додала Сніжана Бугрик.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі на двох житломасивах впали і не вибухнули російські безпілотники.