Надзвичайні подіїСуспільствоТранспорт

На Дніпропетровщині вандали розбили вікно автобуса, коли той рушав від зупинки

У Кривому Розі підлітки розбили війно автобуса.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на місцеві ЗМІ.

Вандали розбили вікно автобуса, щось жбурнувши у нього. Транспорт якраз рушав з зупинки біля 9-ї лікарні.

Як повідомили у КП «Міський тролейбус», люди не постраждали.

Військовий зміг упіймати підлітків, які можуть бути причетні до цього. Викликали поліцію.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Дніпропетровщині два дні поспіль ламається автобус, який давно час замінити.

Back to top button