Надзвичайні подіїСуспільство

На Дніпропетровщині рятувальники визволили двох дітей із покинутої будівлі

У селищі Меліоративне на Дніпропетровщині рятувальники допомогли двом хлопцям, які опинилися заблокованими в покинутій будівлі.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на соцмережі.

Інцидент стався ввечері 3 липня на вулиці Молодіжній. Двоє дітей віком 9 та 10 років зайшли до закинутої споруди, однак самостійно вибратися звідти вже не змогли. На місце події викликали рятувальників.

На допомогу прибули співробітники місцевої пожежної команди №1 Піщанської сільської ради. За допомогою драбини вони безпечно евакуювали дітей із будівлі. На щастя, хлопці не постраждали.

Рятувальники вкотре закликають батьків нагадувати дітям про небезпеку перебування у покинутих будівлях. Такі споруди можуть становити серйозну загрозу через аварійний стан конструкцій, відкриті шахти, провалля та інші небезпечні фактори.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі працівник магазину техніки за місяців накрав товару на понад 120 тис. Грн.

Back to top button