Надзвичайні події

На Дніпропетровщині покидьок ґвалтував 9-річну племінницю дружини і знімав процес на відео (Відео)

У Кривому Розі на Дніпропетровщині викрили та затримали педофіла, який ґвалтував 9-річну племінницю дружини і знімав процес на відео. 

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на медіа “СВОЇ. Кривий Ріг”.  

Як встановило розслідування, педофілом, що упродовж пів року ґвалтував 9-річну дівчинку, є 25-річний місцевий мешканець. Збочені бажання чоловік задовольняв, використовуючи племінницю дружини.

Можливо, дитина самостійно розповіла б дорослим про те, що з нею відбувається, але зловмисник залякав її. Все викрилося завдяки знайомому родини, який знайшов у ноутбуці відео 18+ за участі малолітньої.

Ґвалтівнику обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Йому інкримінують сексуальне насильство над неповнолітньою особою та виготовлення дитячої порнографії.

Слідчі дії тривають.

Відео 

Раніше ми писали, що в Україні викрили 15 педофілів, які знімали порноконтент із дітьми: серед постраждалих – 3-річна дівчинка (Фото). 

Також ми повідомляли, що на Дніпропетровщині невідомі жорстоко побили хлопця і забрали в нього окуляри (Фото). 

Back to top button