ДніпроНадзвичайні події

На Дніпропетровщині накрили «ділків», які торгували підробленим насінням

На Дніпропетровщині припинено діяльність організованої групи, яка займалася підробкою та збутом фальсифікованого насіння сільськогосподарських культур, повідомили у пресслужбі облпрокуратури.


Шахрайську схему організували двоє мешканців Дніпропетровщини. До «бізнесу» залучили ще трьох своїх знайомих. Кожен відповідав за свій фронт роботи.

Фігуранти закуповували звичайне насіння, фарбували, фасували в орендованому складському приміщенні. А потім продавали фальсифікати через мережу Інтернет, видаючи їх за торговельні марки загальновідомих світових брендів. Товар фермерським господарствам і приватним підприємцям передавали при особистих зустрічах, а також поштовими замовленнями дрібними та оптовими партіями по всій території України.

У підсумку у «ділків» вилучено понад тисячу мішків підробленого насіння – вартістю 4 мільйони гривень, мільйон гривень готівкою, банківські картки, телефони, «чорнову» документацію та типографське спецобладнання, що використовувалось у протиправній діяльності.

Шахраїв тримають під вартою. Наразі встановлюються всі обставини протиправної діяльності та причетні до неї особи, уточнюються масштаби збитків, завдані потерпілим.Back to top button