На Дніпропетровщині хлопець під психотропами і стрибнув з четвертого поверху
На Дніпропетровщині медики екстренки рятували молодика після падіння з висоти.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на обласний центр екстреної медицини.

19 травня ввечері на «103» надійшов виклик: чоловік випав із четвертого поверху і потребує термінової допомоги.
Уже за лічені хвилини на місці була бригада екстреної медичної допомоги.
Постраждалим виявився 25-річний чоловік. Попередньо, після вживання психоактивних речовин він вистрибнув із вікна. Пацієнт був у стані сильного збудження, дезорієнтований, із галюцинаціями. Він не йшов на контакт і активно пручався під час огляду.
З черепно-мозковою травмою, переломом кисті, численними саднами обличчя, забоями та ознаками отруєння невідомою речовиною пацієнта було госпіталізовано до профільного закладу охорони здоров’я у стані середньої тяжкості.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Дніпропетровщині у річці неподалік від дому потонула 5-річна дитина.