На Дніпропетровщині директор та інженер лісгоспу завдали збитків державі нана 22 мільйони
На Дніпропетровщині посадовцям державного підприємства «Ліси України» повідомлено про підозру.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на обласну прокуратуру.
За даними слідства, директор та інженер філії склали й підписали лісорубні квитки, на підставі яких здійснювалася незаконна санітарна порубка дерев природно-заповідного фонду без наявності документів.
Зазначене лісове господарство розташоване в межах регіонального ландшафтного парку «Дніпровські ліси», має площу понад 2 тис. га, перебуває під охороною держави.
Під час огляду місця події правоохоронцями зафіксовано майже 500 незаконно зрубаних сироростучих дерев цінних порід. Державі завдано збитків на суму понад 22 млн грн.
Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Кривому Розі судитимуть депутата міськради та його спільників за розкрадання коштів на відновленні пошкоджених будівель.