ВійнаНадзвичайні події

На Дніпропетровщині через обстріли поранень дістали троє людей

Ворог понад 20 разів атакував три райони Дніпропетровщини безпілотниками, артилерією та РСЗВ “Град”.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на очільника ДніпроОВА Олександра Ганжу.

На Нікопольщині – Нікополь, Марганецьку та Покровську громади. Постраждав 42-річний чоловік. Його госпіталізували у стані середньої тяжкості. Пошкоджені підприємства, гімназія, банки, пошта, кафе, магазин та з десяток авто.

У Богданівській громаді Павлоградського району поранено 48-річну жінку. Її ушпиталили, стан лікарі оцінюють як середньої тяжкості. Горіли оселі та автівки.

На Синельниківщині під ударом були Дубовиківська та Васильківська громади. Поранень дістала 87-річна жінка. Виникла пожежа, понівечене житло.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що окупанти почали доставляти FPV-дрони «верхи» на «Шахедах».

Back to top button