ДніпроНадзвичайні події

На Дніпропетровщині з України “попросили” чотирьох нелегалів

Четверо порушників міграційного законодавства знаходились у пункті тимчасового перебування іноземців або осіб без громадянства. Серед них троє громадян рф та один громадянин Молдови. За рішенням суду всі вони підлягали примусовому видворенню за межі  України. Під конвоєм іноземців доставили до держкордону та “попросили” з нашої країни, повідомили у пресслужбі ГУНП області.

“50-річний росіянин прибув до України у 2000 році, згодом втратив паспорт та проживав у нашій державі без документів. 33-річна росіянка незаконно перебувала на території України з квітня 2009 року. 56-річний громадянин російської федерації прибув до нашої держави у 2013 році та не виїхав у встановлений термін. Він перейшов на нелегальне становище та оселився в одному із селищ Синельниківського району”, – йдеться у повідомленні.

Відносно цих трьох росіян були складені адмінпротоколи та прийнято рішення про їх повернення до країни походження. Проте нелегали проігнорували вимогу закону та  залишилися  в України.

“Тоді їх затримали, помістили до Миколаївського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства й видворили за межі України примусово”, – повідомили у ГУНП області.

Також з нашої держави “попросили” ще одного нелегала – 47-річного громадянина республіки Молдова. Останній скоїв низку злочинів в Україні.

“Чоловік прибув до України у 2015 році та скоїв ряд злочинів, за що був притягнутий до кримінальної відповідальності. Після звільнення з виправної колонії  за рішенням суду його було доставлено до пункту пропуску та примусово видворено на батьківщину”, – зауважили поліцейські Дніпропетровщини.Back to top button