ГрошіНадзвичайні події

Крапка у резонансній справі: вбивці фермера з Дніпропетровщини проведуть решту життя за ґратами

Верховний Суд поставив крапку у справі про звіряче вбивство фермера у селі Саксаганське. Злочинці, серед яких був працівник правоохоронних органів, не змогли оскаржити довічне покарання.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на ДБР.

Верховний Суд залишив без змін вирок колишньому молодшому інспектору виправної колонії та двом його спільникам.

Хронологія жорстокого нападу

Трагедія сталася у грудні 2018 року в Криничанському районі. Зловмисники заздалегідь спланували пограбування місцевого фермера. Озброєна банда увірвалася до будинку, де перебувала вся родина, включаючи двох немовлят.

Нападники діяли з особливою жорстокістю:

• дорослих членів сім’ї зв’язали;

• господаря будинку катували, вимагаючи гроші;

• чоловікові стріляли в руку та ногу, погрожуючи розправою над немовлятами.

Наслідки та вирок

Не витримавши знущань, фермер віддав заощадження — близько 580 тисяч гривень (понад $21 000 на той час). Після отримання грошей один із нападників завдав чоловікові смертельного удару ножем у груди. Нападники намагалися втекти на автівці жертви, але через блокування керма покинули машину неподалік.

Верховний Суд відхилив касаційні скарги засуджених. Вирок суду першої інстанції набрав законної сили: усі троє визнані винними в умисному вбивстві, розбої та незаконному заволодінні транспортом. Злочинці засуджені до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що громадянина рф засудили до 10,5 років тюрми за стрілянину в кафе на Дніпропетровщині (ФОТО).

Back to top button