ВійнаДніпро

ІТ-армія України атакувала понад 800 російських ресурсів за два тижні

З 27 червня по 10 липня українська ІТ-армія атакувала понад 800 російських онлайн-ресурсів. Зокрема, «поклала» сайт «роскосмосу» та привітала росіян з Днем Конституції України. Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації, передає Телеканал D1.

Зазначається, що хакери привітали росіян з Днем Конституції України, розмістивши відповідні повідомлення на сайтах держструктур та держорганів рф.

Також «поклали» сайт «Роскосмосу» у відповідь російській держкорпорації з космічної діяльності на погрози та публікації супутникових знімків центрів НАТО.

Крім цього, через DDoS-атаки росіянам не вдавалося декілька днів працювати в CRM системах. Це програми, які допомагають організувати та контролювати всі робочі процеси підприємства з клієнтами та всередині компанії. Атака на них призупинила роботу багатьох підприємств, чим негативно вплинула на економіку рф.

Як наслідок роботи українських хакерів, Росэлторг — найбільший тендерний майданчик рф, який належить уряду москви та банку втб — загубив конфіденційні дані майже 500 тисяч користувачів.

А ще айтішники паралізували роботу десятків тендерних майданчиків, що призвело до зриву торгів, проводили «профілактичні» роботи з російськими ЗМІ та заблокували доступ до сайтів більшості кінотеатрів рф, через що росіяни не могли купити квитки онлайн.

Нагадаємо, IT-армія України — це спільнота українських IT-спеціалістів, створена на третій день повномасштабного російського вторгнення (26 лютого) для нейтралізації ворога в інформаційному та кіберпросторі.Back to top button