ВійнаНадзвичайні подіїСуспільство
Двоє працівників ліцею з прифронтового району Дніпропетровщини після ворожої атаки залишаються в реанімації
Після удару по училищу на Синельниківщині двоє його працівників залишаються у реанімації.
Про це повідомляє Телеканал D1.
Мова про двох співробітників Васильківського профтехучилища, яке 8 квітня атакував російський безпілотник. Поранені 64-річний директор та 56-річний викладач.
Медики кажуть: їхній стан вже стабілізували, чоловіки йдуть на поправку.

За словами постраждалих, удар стався раптово — дрон влетів у сусідню аудиторію, після чого будівлю охопили дим і полум’я. У чоловіків множинні опіки та уламкові поранення, але вони вже спілкуються й хочуть якнайшвидше повернутися до роботи.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у прифронтовому селищі на Дніпропетровщині нарешті евакуювали жительку, яка до останнього відмовлялася виїжджати.