ДніпроСуспільство

Богдан Бенюк: «Ми маємо справу із підлим, противним, ненаситним народом, який прагне до нашої землі»

В ефірі програми “Простір свободи на D1” Богдан Бенюк, актор театру та кіно, розповів про війну ідеологій, сучасний Київ сьогодення та поділився думками щодо того, хто має очолювати державу після війни.

Про культурний Київ.

В Києві запускає роботу театр імені Франка. На травень вже плануємо вистави. Нажаль, в нашому театрі немає бомбосховище, тому будемо орендувати приміщення в театра Лесі Українки, там будемо грати. Також запускається навчання в театральному університеті імені Карпенка-Карого. Треба вдихнути цей життєвий пил, для того, аби всі почули, що крім війни ми думаємо про майбутнє. Тобто, займаємося відродженням.

Про те, який сьогодні Київ.

Київ наповнюється транспортом і людьми. Дехто повертається повністю, дехто — за речами, бо ми розуміємо, що маємо справу із підлим, противним, ненаситним народом, який прагне до нашої землі.

Про підрив “москви”.

Сьогодні вранці сталася прекрасна новина, коли їх корабель “москва” дістав від нас потиличника. І зараз там різні слухи ходять. І я хотів би, щоб він на дно пішов крабів годувати, це б було дуже добре. І не треба боятися — нам треба вести думку, що ми будемо воювати не на своїй території і за свою свободу, а на території оцієї мокши. Щоб вони почули нашу силу. Ми забрало підняли, і мусимо йти і здобувати, те що маємо.

Про тих, хто має очолювати державу.

Коли ми виграємо, то наша країна буде мати на чолі тих людей, які пройшли війну. Бо вони зможуть очистити наше суспільство. Бо інакше, ми знову погрузнемо в тих медведчуках, в тих справах, які будуть тягнути нас назад. А люди, які пройшли фронт, зможуть очистити нас від падалі, яка ще є в нас.

Про війну ідеологій.

У нас з побуту має піти на задній план відчуття співпереживання нашому ворогу. Не дай Боже, щоб ми почали казати — що вони нещасні хлопчики, які пішли на війну. Що це путін винен, а не вони. Нічого подібного! Нам треба бути абсолютно жорсткими в цьому питанні. Майбутнє наше закладається в нас. Недаремно нам підтримують країни Європи, які відчули, що ми підтримуємо європейську ідеологію.

Про майбутнє.

Ми не здалися за перший тиждень, ми вистояли і погнали цю путінську наволоч і “милих” наших білорусів на чолі з вусатим хокеїстом. А ще у нас є білоруські партизани, які на нашій стороні, і це неймовірно гарно, коли народ починає воювати проти своєї влади. І кремль буде палати! Щит український буде прибитий на воротах у кремлі.

Повну версію інтерв’ю дивіться тут.Back to top button