ДніпроСуспільство

Про Маріуполь, творчість та майбутнє: REQUITIR на D1

Виконавець з Маріуполя REQUITIR доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про рідний Маріуполь.

У Маріуполі на початку війни були мої родичі та друзі. Там страшне почалося за тиждень після початку, та з Маріуполя ніхто страшного не розповідає. Кажуть, не будемо. Особисто я до кінця не усвідомив, що там трапилося. Я там не був два роки, і зараз просто не можу уявити всього. На сьогодні там середньовіччя, нічого немає. Взагалі. А зараз, вперше за 8 років, у мене відчуття, що скоро можна буде поїхати до Донецьку. Такого передчуття ще не було.

Про майбутнє.

Я хочу побачити, що там в Маріуполі. Наш мозок працює так — є прильоти, а люди виходять і дивляться. І я хочу поїхати, подивитися, що там, і допомогти відновлювати. Там заново треба місто робити.

Про творчість.

Я грав досить багато у рок-групах, виступав на фестивалях, давно пишу електронну музику, але я не думав, що буду співати українською мовою. Після 24-го я включив російську музику у навушниках, і мене як струмом дало. І я вирішив робити свій внесок в українську творчість. Ми жили в культурній експансії, я вважаю, що наш ринок буде реформуватися, становитися, все це буде досить цікаво, а що позитивно — є тренд на українську музику.

Про пісню “Крізь мене”.

Зараз не самі легкі часи, тому, те що в мене було — за дві хвилини вийшло і перетворилося в пісню. Це моє особисте життя. Про війну я не хочу робити пісні. Війна скрізь. Вона закінчиться. І вже є хороші пісні про війну, і робити інші я не хочу. Я собі ставлю задачу не воєнні пісні робити.

Про Україну після перемоги.

Сподіваюся, це буде більш розвинена країна. Інша. Головне, щоб ми всі залишилися такими, якими є зараз.Back to top button