ВійнаДніпро

198 доба повномаштабної війни: підсумки дня на Дніпропетровщині

Такого мирного дня як 9 вересня Дніпропетровщина не бачила вже давно. Сьогодні обстрілів території регіону не зафіксовано. Було лише дві тривоги. Про це повідомив Микола Лукашук, передає Телеканал D1.

Також голова обласної ради зазначив, що чисельність переселенців в області постійно зростає.

«За тиждень кількість переселенців збільшилась на 5 тисяч. Нині в регіоні – 329 тисяч ВПО. Найбільше – в Дніпрі та Кривому Розі»

Крім цього, Лукашук розповів про роботу обласних служб.

Так від початку війни піротехніками ДСНС в області було виявлено та знешкоджено понад 4,5 тисячі сучасних боєприпасів.

«Лише за вчорашній день – знищено 73 одиниць. Звертаю увагу громадян, якщо бачите уламки ракети чи боєприпасів, не чіпайте їх. Одразу повідомляйте про знахідку ДСНС чи поліцію»

Подякував голова облради і працівникам Управління СБУ у Дніпропетровській області, котрі цього тижня викрили чергових прихильників «руського миру» в Павлограді та Кривому Розі.

«Вони надавали ворогу інформацію через «Однокласників». Одним із порушників виявився працівник місцевого КП, який раніше був моряком на торговому флоті рф. Також працівники СБУ затримали агентів рф, які готували запуск прокремлівського медіа-центру, що мав вести інформаційну війну в тому числі й на території Дніпропетровщини»

Микола Лукашук запевнив, що наразі кордони області залишаються під надійним захистом та пильним контролем Збройних сили України. Та повідомив, що за інформацією ДСНС в області, на території регіону радіаційний фон – в межах норми.

«Ми всі прагнемо читати повідомлення про відсутність обстрілів щодня. А головне, що ми хочемо почути – звістку про закінчення війни. Що вона закінчилась нашою Перемогою.
Дякуємо ЗСУ за цей мирний для нас день. Але ми всі повинні пам‘ятати, що за наш спокій наші воїни платять своїм життям та своїм здоров‘ям»
, – написав чиновник у соцмережі.Back to top button