ВійнаДніпроСуспільство

151 доба повномасштабної війни: підсумки дня у Дніпрі та області

151 доба повномасштабного вторгнення росії в Україну добігає кінця. У Дніпропетровській області протягом дня неодноразово лунав сигнал повітряної тривоги, але минулося без прильотів ворожих ракет і без обстрілів.

Рро ситуацію у регіоні доповів очільник Дніпропетровської облради Микола Лукашук, передає Телеканал D1.

Він проінформував, що за даними військових, оперативна ситуація навколо нашої області, зокрема навколо Криворізького, Синельниківського та Нікопольського районів не змінилася. І заспокоїв, що окупанти на територію Дніпропетровщини наразі зайти не можуть.

«Регіон надійно укріплений, тому не панікуємо і довіряємо ЗСУ. У ворога наразі немає ані достатніх сил, ані можливостей, щоб увійти на територію Дніпропетровщини. Чорта з два їх сюди пустять наші захисники», — написав Резніченко.

Проте, він вкотре нагадав мешканцям регіону, що війна триває і не час розслаблятися — загроза ракетних та артилерійських обстрілів зберігається. Тож закликав людей реагувати на сигнали повітряної тривоги і не нехтувати правилами безпеки.

«Або укриття, або правило двох стін і триматися якнайдалі від вікон. Це важливо. Ми маємо справу з нелюдами, тактика російських окупаційних військ – терор з метою тиску на українців і сковування сил наших вийськових».

Збройні сили України роблять все можливе, щоб якнайдалі відігнати ворога від кордонів Дніпропетровщини і звільнити тимчасово окуповані області, підсумував Лукашук.Back to top button