ДніпроСпорт

Звільнений з полону арбітр повернеться до роботи на матчах чемпіонату України

Звільнений з російського полону арбітр Дмитро Кубряк після відновлення повернеться до роботи на матчах чемпіонату України. Про це в своєму Facebook повідомив президент УАФ Андрій Павелко, передає Телеканал D1.

Дмитро Кубряк поїхав з підрозділом добровольців в оточений Маріуполь, де потрапив у полон. Навіть там, в нелюдських умовах, він продовжував допомагати пораненим побратимам.

«За 5 місяців неволі втратив 20 кілограмів ваги, але зберіг силу волі і віру в перемогу України. Зараз він відновлюється в госпіталі у Києві і для мене було за честь знову побачитись з Героєм, поспілкуватися про його плани на майбутнє. Зокрема, про продовження кар’єри арбітра, в чому ми з командою УАФ його всіляко підтримаємо. Для нас і для колективу Комітету арбітрів УАФ це буде за честь! Дмитро є прикладом хоробрості і нескореності перед агресією загарбників-рашистів, тому надихатиме своїх колег арбітрів і всю футбольну спільноту України», – написав Павелко.

Він додав, що свій перший поєдинок після звільнення Дмитро Кубряк відпрацював арбітром на товариському матчі, в якому взяли участь Легенди українського футболу і воїни ТРО Києва. Після повноцінного відновлення він працюватиме на матчах чемпіонату України, а в перспективі отримає і призначення на міжнародні поєдинки.



Back to top button