ВійнаДніпро

ЗСУ накрили окупантів артилерією та зірвали обстріл Нікопольського району

Очільник Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко звернувся із застереженням до мешканців району — закликав мешканців бути обачними в коментарях і в спілкуванні та не писати нічого про розташування наших воїнів.

Він зазначив, що вчора ввечері росіяни знову готувались обстрілювати Нікопольський район, але ЗСУ зруйнували плани окупантів — відпрацювавши по позиціях окупантів з артилерії.

«Відсьогодні предметом інтересу ворога є інформація про орієнтовні місця роботи наших бійців. Одне з можливих джерел такої інформації – місцеві жителі. Як тільки наші позиції будуть розкриті – по ним нанесуть вогневе враження. Бавовна закінчиться, обстріли продовжаться», — написав Євтушенко.

Він просить людей не обговорювати будь-де та не коментувати  Інтернеті звуки, які вони могли чути вночі та можливі місця розташування техніки ЗСУ.

«Окремо прошу повідомляти в приватні повідомлення про жителів району, які проявляють підвищену цікавість до нічних подій та їх можливих локацій. Це важливо для безпеки наших воїнів! Бавовна полюбляє тишу!».

Він повідомив, що ніч в районі минула без надзвичайних ситуацій. Бойових дій, техніки та живої сили окупантів в межах території не зафіксовано.

Окремо Євтушенко подякував партизанам Запорізької та Херсонської областей за допомогу.Back to top button