ВійнаДніпроНадзвичайні події

ЗСУ відвоювали ще понад 20 населених пунктів

Українські захисники минулої доби витиснули ворога ще з понад 20 населених пунктів. Проводяться взяття їх під повний контроль та стабілізаційні заходи. Про це 12 вересня повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, передає Телеканал D1.

Продовжується звільнення населених пунктів від російських загарбників у Харківській та Донецькій областях. Як повідомлялося раніше, у ході відступу російські війська похапцем залишають свої позиції і тікають углиб тимчасово зайнятих територій або на територію рф. Ця тенденція зберігається.
Окупанти вивезли награбоване у місцевих жителів майно та транспортні засоби з населених пунктів Великий Бурлук та Дворічна Харківської області. 

На Херсонському напрямку ворог зазнав значних втрат у живій силі. За наявною інформацією, 810 окрема бригада морської піхоти втратила майже 85% особового складу. У решти військовослужбовців вкрай низький морально–психологічний стан, вони масово відмовляються від повернення до зони бойових дій.

В Луганській області російські військові з родинами залишили місто Сватове, залишилися тільки військовослужбовці так званої «народної міліції» з числа місцевих жителів.

Узагальнені втрати ворога за бойовий день складають 40 окупантів, 4 танки й ще 4 одиниці броньованої техніки, 3 самохідних гаубиці «Мста–С», склад боєприпасів в Каховці.

Ворог продовжує вогневе ураження наших позицій, веде повітряну розвідку та намагається вживати заходів щодо відновлення втраченого становища. Минулої доби окупанти завдали 18 ракетних і 39 авіаційних ударів по військових і цивільних об’єктах на території України. Постраждали понад 30 населених пунктів, зокрема і Дніпро.

Наша авіація завдала вісім ударів – уражено взводний опорний пункт, шість районів зосередження живої сили і військової техніки противника, а також один зенітний ракетний комплекс. 

Знищено 1 БПЛА типу «Орлан-10», збито одну керовану ракету Х-59, чотири керовані ракети морського базування типу «Калібр» та п’ять керованих ракет повітряного базування типу Х-101. Back to top button