ВійнаНадзвичайні події

ЗСУ відкинули ворога на Дніпропетровщині: це найуспішніше просування українських військ за останні 2,5 роки

ЗСУ відкинули армію окупантів від трьох сіл на Дніпропетровщині. За останні 2,5 роки це найуспішніший контрнаступ українського війська на території регіону.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на ONLINE.UA.

Йдеться про села Вишневе, Вербове та Тернове. До того, як ЗСУ відкинули росіян від цих населених пунктів, Тернове мало статус окупованого, а Вишневе та Вербове – невизначений.

На думку аналітиків DeepState, це чи не найбільший успіх українських військових за останні 2,5 роки війни.

До цієї “статистики” також належить звільнений в період з 11 по 15 лютого 2026 року 201 квадратний кілометр території України загалом. Крім Дніпропетровщини, маються на увазі громади на Харківщині, Запоріжжі та Донеччині.

Фахівці вважають, що масштаб землі, який ЗСУ повернули під контроль держави менш ніж за тиждень – дорівнює тому, який російські війська захопили за грудень 2025 року.

Прорив пов’язують з блокуванням терміналів  Starlink у ЗС РФ. В результаті на деяких ділянках фронту окупантам довелося призупинити штурмові дії. Детальніше про це можна прочитати тут.  

Також експерти припускають, що справа може бути в неанонсованому контрнаступі ЗСУ.

ЗСУ відкинули ворога на Дніпропетровщині: це найуспішніше просування українських військ за останні 2,5 роки
Фото ілюстративне

Раніше ми писали, що росіяни хочуть влаштувати на прифронтовій Дніпропетровщині пропагандистське шоу з прапорами. 

Back to top button