ВійнаДніпроНадзвичайні події

ЗСУ відбили спробу ворожої розвідки боєм на Криворізькому напрямку

На Криворізькому напрямку окупанти намагалися провести розвідку боєм за підтримки двох танків. Проте, безуспішно. ЗСУ завдали загарбниками втрат та змусили відійти.

Про це повідомив начальник Криворізької РВА Олександр Вілкул, передає Телеканал D1.

Також українські захисники завдають ударів по складах боєприпасів та скупченнях живої сили і техніки противника, зауважив Вілкул.

«За інформацією Оперативного Командування «Південь», по рубежу Сухий Ставок — Білогірка ворог спробував провести розвідку боєм за підтримки двох танків. Успіху не мав. З втратами відійшов. Також наші підрозділи завдають ударів по складах боєприпасів, скупченнях живої сили і техніки противника. Я ще раз наголошую – ЗСУ повністю володіє ситуацією та її контролює». 

Також він прокоментував інформацію щодо створення окупантами ударного угруповання на Криворізькому напрямку.

«Не треба сприймати її занадто емоційно та завчасно будувати якісь гіпотези. Так, йде війна. Так, у противника багато сил і засобів, і вони їх часто перекидають з одного напрямку на інший. Бойовий дух наших частин вкрай високий. Разом з військовими ми 5 місяців будували глибокоешелоновану оборону та готувалися до будь-якого розвитку подій. Тому ситуація знаходиться під контролем Збройних сил України», — зауважив Вілкул.Back to top button