ДніпроСуспільство

Журналістів Дніпропетровської області запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі

Медійникам області, які пишуть про життя громад Дніпропетровщини, взаємодію мешканців та влади, їх спільний супротив ворогові, пропонують долучайтися до Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт. Заявки на участь приймають до 30 вересня. Про це повідомили у ДніпроОВА, передає Телеканал D1.

До участі у конкурсі приймаються роботи, опубліковані в інтернет-виданні, газеті чи журналі. Є номінації й для радіопрограм та телевізійних сюжетів, які вперше розміщені від 24 лютого до 30 вересня цього року.

«Журналістський матеріал має розповідати про співпрацю мешканців із владою, забезпечення тероборони, підтримку економіки та інфраструктури. Він може демонструвати, як на місцях ліквідують наслідки збройної агресії та повертаються до життя. Конкурсна робота може бути й про переселенців та героїв, котрі захищають громади», – йдеться у повідомленні. 

Учасник подає не більше одного матеріалу за кожною з номінацій. Вимоги до оформлення та довідкова інформація – за посиланням https://cutt.ly/eCKmu8g/ та електронною поштою contest@internews.ua.

Роботи прийматимуть до 18:00 30 вересня 2022 року.Back to top button