ДніпроНадзвичайні події

Жодної реакції багато років: дніпряни травмуються через дощоприймач на вулиці Шевченка

Небезпечна «пастка» для велосипедистів Дніпра. Люди вже не перший рік травмуються через невдалий дощоприймач на вулиці Шевченка. 

У спільноті Urban Dnipro Community опублікували допис і світлини — чоловік наїхав на дощоприймач, вилетів з велосипеда і сильно травмував руку. На фото видно садна і гематоми, передає Телеканал D1.

Проблема з цією ливнівкою триває вже не один рік. Тут дощоприймач з повздожніми жолобами, в них потрапляють колеса велосипедів — це дуже небезпечно і тут не раз містяни отримували травми.

Представники велоспільноти роками пишуть прохання і скарги до міськради та правоохоронних органів. Проте, реакції нуль. Люди отримують відписки.

«У дороги є балансоутримувач, є підрядна обслуговуюча організація, є вже купа звернень та скарг і немає реакції багато років. Проте є купа інших об’єктів, на які вже витрачено в сотні раз більше коштів, ніж потрібно було тут. Бо інші пріоритети, за які можна вихваляти», — написав коментар велосипедист Василь Дем’янов, який 6 років тому дістав собі травму голови через цей дощоприймач.

Прикмітно, що на вулиці Шевченка  перекладали комунікації, там укладено свіжий асфальт. Але вирішили не зважати на прохання дніпрян і лишили старий дощоприймач.Back to top button