ДніпроКанал Д1СуспільствоЧас блогера

Жодного виправдання росіянцям шукати не варто: Оксана Михайлюк на D1

Блогер-мільйонник, лікар-стоматолог Оксана Михайлюк доєдналася до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про перші дні війни.

24 лютого я була в Києві, приїхала до брата. У нас клініка знаходиться біля його будинку. В перші дні війни була велика хвиля ударна, але все обійшлося. Взагалі ми вірили, що все це почнеться. За три тижні до цього я помітила, що в Америці практично всі новини про Україну. І напідсвідомості ми були до цього готові. І коли о 4:45 ранку ми почули перші звуки, то відразу взяли сумки та виїхали з Києва на захід України. Їхати за кордон не думали. Брат, батько та чоловік хотіли нас з мамою та дитиною відправити за кордон, та мені набагато спокійніше бути поряд зі своїми рідними. Разом ми команда, ми сильні та можемо одне одного підстрахувати.

Про погляди на виховання.

В плані часопроведення погляди змінилися. Бо час не приходить, він тільки спливає. І треба мати в пріоритеті певні речі. Коли дитина підросте, звісно, я їй розповім про війну. Розповім так, як розповідала мені бабуся. Їй зараз 99 років, і я пам’ятаю, як вона плакала, коли розповідала. А я не розуміла, чому плакати, це було так давно. А тепер все розумію. Я хочу, щоб діти знали всю історію. Зараз бабуся каже — переможемо. Вона бойова. Мотивує.

Про волонтерську діяльність.

З першого дня війни наш готель в Івано-Франківську почав працювати як прихисток для переселенців. Я завжди себе ставлю на місце іншої людини. Я по-іншому не можу, я розумію, як людям важко, коли я уявила, як людям зараз з дітками, без даху над головою… Звісно, я не могла не допомогти. Скажу відверто, зараз я більше сама доначу, активних посилань на різні збори я не роблю, бо хочу бути впевнена в організаціях. Я хочу, аби допомога йшла прямо туди, куди потрібно. Бо було кілька моментів, коли ми збирали кошти, а потім вони якось не так доходили. Зараз більше працюю на прямі контакти. Наразі є кілька перевірених великих фондів, про які всі знають, туди можна безпечно скидувати донати. Допомога потрібна на кожному кроці. Тож, звичайно, будуємо продовжувати допомагати.

Про проєкт народний байрактар.

У нас окремий чат, він називається Батальйон блогерів”, тож ми багато говорили про цей проєкт. І його результат ще раз доводить те, що в українців неймовірно сильний дух. Я гадаю, ми надалі продовжимо підтримувати фонд Притули, це дуже велика допомога нашим захисникам. На сьогодні будь-яка допомога важлива. Навіть спілкування з людиною. Навіть, просто її послухати. Все є важливим.

Про розвантаження думок.

Коли ти приходиш до спортивної зали та працюєш над своєю фізичною формою, ти починаєш відчувати силу. Силу думок, почуттів. Це не просто про зовнішність, це зміни загалом. Воно тебе мотивує, підтримує емоційний стан та його якість. Однозначно спорт впливає на психологічний стан.

Про росіянців.

Я б нормальних не шукала. Я не хочу шукати їм виправдання. Я бачу, як страждає мій народ. Бог всім суддя. Я люблю наших людей і буду стояти за нього до кінця. І жодного виправдання росіянцям я шукати не буду.Back to top button