АктуальноКанал Д1Простір Свободи

Жахливі наслідки війни має побачити весь світ: Ірина Зайцева на D1

Телеканал D1 продовжує створювати ексклюзивні проєкти, що об’єднані головною метою: показати мужність та непохитність наших захисників, які боронять нашу землю, підтвердити незламність українських міст, які щодня потерпають від ворожих обстрілів та ще раз переконатися у головному — Україна переможе.

Сьогодні — презентуємо фільм з циклу «Палітра війни». Цього разу наша знімальна група побувала у Нікополі, на власні очі побачила місто, яке щодня обстрілюють окупанти через водосховище, прикриваючись Запорізькою АЕС. У фільмі — ексклюзивні інтерв’ю та кадри з місць подій.  

Незабаром телеканал D1 презентує фільм «Позивний Україна». Це — єдиний позивний для всіх військовослужбовців. І таким же позивним об’єднані всі, хто щодня продовжує роботу на своєму фронті: культурному, інформаційному, волонтерському. «Позивний Україна» — це про всіх нас.  

У понеділок телеканал D1 презентує проєкт «Шляхами війни». Це шляхи, якими їздить наша знімальна група у фронтові та прифронтові міста України, це люди, які ці шляхи боронять, це життя, яке так само зараз плине шляхами війни.Back to top button