ДніпроСуспільство

«Зброя Перемоги»: на Дніпропетровщині у День ЗСУ ввели в обіг патріотичну марку

На Дніпропетровщині ввели в обіг нову патріотичну марку із символічною назвою «Зброя Перемоги», випущену спеціально до Дня ЗСУ. 6-го грудня її урочисто погасили у різних містах країни, зокрема, й на Головпоштамті  Дніпра, повідомили у пресслужбі ДніпроОВА.


«Випустили цю марку до Дня ЗСУ. Хотілось показати зброю, якою наші бійці знищують ворога. Тираж марки 200 тис примірників. Придбати її можна як онлайн, так і у відділеннях Укрпошти», – повідомив заступник директора Дніпропетровської дирекції Укрпошти Денис Лакізін.


На цій патріотичні марці  зображено зразки військового вітчизняного та закордонного озброєння, за допомогою якого наші захисники нищать ворога. Це й ракетний комплекс «Вільха», крилата ракета «Нептун», український протитанковий ракетний комплекс «Стугна-П». А також турецький «Байрактар» та американські  «Джавелін» і «M142 Хаймарс».

В «Укрпошті» наголосили, що частина коштів із продажу цієї марки піде на підтримку ЗСУ. З кожного маркового аркуша – 18 гривень.


Випускати марки до визначних подій або дат стало вже доброю традицією. За час повномасштабної війни в Україні їх презентували з десяток. А до марки, не менш традиційно,  випустили художній конверт і листівку.Back to top button