ДніпроСуспільство

Зараз немає часу відкладати все на потім: TUMAZAR на D1

Співак TUMAZAR доєднався до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про 24 лютого та початок війни.

Я спав, подзвонила мама, сказала, що почалася війна. Наступного дня я поїхав до неї на Осокорки, і там біля нас впав шматок безпілотника, це був шок, від якого довго відходиш. Коли ти проходиш такі моменти в житті, відбувається тотальна переоцінка цінностей.

Про власну переоцінку цінностей.

Розуміючи, що в будь-який момент мене може вбити ракета — приходе осознання того, що немає часу чекати. Тому я почав робити все, що відкладав.

Про алгоритми Тік Току.

Вони звичайно є, і вони працюють, напевно, я навіть їх розумію. Зараз є окремо український ТікТок, є якійсь на росії, і з початком війни всі ці алгоритми звісно збилися. Але зараз все нормально.

Про хейтерів.

Були ті, які щось писали. Але все те, що говорять там — це пусті звуки, це неважливо. Мені важливіше те, що говорить саме моя аудиторія, українська.

Про вивчення англійської мови.

Моя порада — закохатися в цю справу. Вивчення англійської мови — це справа на все життя. Я вчу англійську вже 25 років, по 5 годин на день, і я знаю, що буду вчити її в 50. Тому, треба закохатися в мову. Знайти собі любов — блогера, серіал, актора, що завгодно, і вчити мову з любов’ю.

Про пісні.

У мене не було якогось досвіду і рішучості, щоб це робити, а зараз я дозволив собі це робити. Це така стресотерапія. Мені здається, що до 24 лютого я взагалі був іншою людиною. Тепер все змінилося. Моя дебютна пісня Rings of Saturn створювалася 9 місяців. З них 8 місяців я шукав гарну останню фразу для треку. Пісня досить депресивна. Про самообман. Про те, як ти не хочеш помічати злість навколо і це веде тебе до прірви. Але ця пісня зі спалахом надії у кінці.

Про перший день після перемоги.

Це точно буде найщасливіший день. Важко описати словами. Але це будуть емоції на все життя. Я, напевно, трошки поплачу. А потім будемо святкувати.

Побажання українцям.

Я хочу побажати всім українцям — не розслаблятися. Я сам допускав таке. Це дуже помилково. Небезпека триває. Будьте поруч з близькими та будьте уважні.Back to top button