ВійнаНадзвичайні події
За ніч росіяни 15 разів атакували райони Дніпропетровщини
15 разів ворог атакував два райони області артилерією, безпілотниками та РСЗВ «Град».
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на очільника ДніпроОВА Олександра Ганжу.
На Нікопольщині бив по райцентру, Покровській, Марганецькій і Червоногригорівській громадах. Понівечене житло.
На Синельниківщині потерпали саме Синельникове, Раївська і Миколаївська громади. Пошкоджені пожежна частина, приватний будинок та елеватор.
Ніхто не постраждав.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Дніпропетровщині російські окупанти посеред траси актували цивільний автомобіль.