ДніпроНадзвичайні події

За хабарництво екссуддя з Дніпра відправиться за ґрати на 10 років

Колишню суддю Кіровського районного суду Дніпра Наталю Овчаренко визнали винною у корупції й покарали реальним терміном ув’язнення. Про це стало відомо з матеріалів Вищого антикорупційного суду.

Екссуддю визнали винною у вимаганні та отриманні хабаря у розмірі 30 тисяч доларів, зловживанні впливом, а також підбурюванні працівників медичної сфери до видачі недостовірних листків непрацездатності та їх використанні.

Нагадаємо, у 2018 році один із колишніх суддів, який фігурував по цій справі, помер. Обвинуваченими по цій справі проходили колишні судді Олег Ходасевич і Наталія Овчаренко. Їх  обох затримали 19 квітня 2017 року за підозрою в отриманні 16 тисяч доларів від підсудного. Хабар у 30 тисяч доларів вони вимагали за постанову судового рішення на користь підсудного та за вплив на прокурорів для пом’якшення звинувачення.

Пізніше Овчаренко намагалася «домовитися» з головою Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким про закриття цієї справи й була затримана за дачу хабаря разом із керівником Кіровського суду Геннадієм Подберезним.

Також слідством встановлено, що Овчаренко декілька разів замовляла у знайомих лікарів Наталії Антонової та Наталії Жмайло лікарняні листи з метою уникнути участі в автоматизованому розподілі судових справ, які вона не хотіла вести. 

Наталю Овчаренко засуджено до 10 років ув’язення з позбавленням права обіймати посади в судах, правоохоронних органах та адвокатурі строком на три роки відповідно та з конфіскацією усього належного їй майна.Back to top button