За час повномасштабного вторгнення Росія майже 6 тисяч разів атакувала українську енергетику: наслідки (Відео)
З моменту початку повномасштабного вторгнення ворог не полишав спроб знищити енергетичну систему України.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на міністра енергетики Дениса Шмигаля.
«Щоб зламати українців, росія розпочала свій терор проти мирного населення. Енергетика стала однією з цілей ще від початку вторгнення. Ворог планував занурити нас у темряву та холод, але недооцінив професіоналізм українських енергетиків», – написав міністр.
5796 атак здійснив ворог проти нашої енергосистеми. Після кожного обстрілу енергетики виходили на зміну, щоби якнайшвидше все відремонтувати та повернути світло й тепло українським родинам. Попри морози та обстріли.
На жаль, 247 енергетиків загинули під час виконання службових обов’язків.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що камери МКС зняли з космосу масовану ракетну атаку РФ по Києву.