ДніпроСуспільство

За 10-річчя роботи ЦНАПи Дніпропетровщини надали 8 мільйонів послуг

Рівно 10 років тому на Дніпропетровщині з’явилися перші центри надання адміністративних послуг. Відтоді їхня кількість зростала у геометричній прогресії. Тож на  сьогодні у Дніпропетровській області працює найбільш розвинена мережа центів в Україні – 64 ЦНАПи.

«Сьогодні маємо найбільшу мережу центрів  в Україні – 64 ЦНАП. Разом з філіями та віддаленими офісами – 174 «точки доступу» до державних сервісів. За десятиріччя там надали майже 8 мільйонів послуг. Щоправда, нині через постійні ворожі удари 14 «точок доступу» призупинили роботу. Решта – стали на «воєнні рейки». Тепер вони з-поміж іншого фіксують пошкоджене російськими обстрілами майно та реєструють переселенців. У деяких ЦНАП їм видають продуктові набори, допомагають знайти житло», – розповів очільник Дніпропетровщини Валентин Резніченко.

Зокрема він зазначив, що в цілому в кожній «точці доступу» зараз надають до 200 послуг. Можна, наприклад, оформити паспорт, субсидію, документи на землю. І все це в одному місці, без великих черг та біганини по кабінетах.

 Back to top button