ВійнаДніпроСуспільство

З російського полону повернули ще 107 українських захисників, більшість — з «Азовсталі»

У четвер, у рамках нового обміну полоненими між Україною та рф, вдалося звільнити ще 107 українських бійців, серед яких 74 — захисники «Азовсталі» та поранений боєць внаслідок вибуху в Оленівській колонії. Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмакй, передає Телеканал D1.

За його словами, вдалося повернути багатьох захисників, які були поранені у боях.

«Нам вдалося обміняти тяжкопоранених та лежачих з Маріуполя, з «Азовсталі», хлопців з осколковими пораненнями рук та ніг, вогнепальними пораненнями різних частин тіла. Є люди з ампутованими кінцівками та опіками, які не відчувають частину обличчя, з інфікованими ранами. Чимало з наших хлопців зазнали поранень ще у березні», —написав Єрмак.

Зокрема, серед звільнених є боєць, який був поранений внаслідок вибуху в Оленівській колонії на окупованій території Донеччини.

Єрмак уточнив, що повернути вдалося шістьох офіцерів, 101 рядового та сержанта. Це бійці зі Збройних сил України, Військово-морських сил, Територіальної оборони, Державної прикордонної служби, Національної поліції, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці, серед яких троє «азовців». Деякі добровольцями летіли вертольотом у Маріуполь, щоб рятувати життя і воювати за місто.Back to top button