ДніпроСуспільство

З початку року в Дніпрі та області всиновили понад 40 дітей

У 2022 році на території Дніпропетровського регіону всиновили 41 дитину-сироту. З них 15 – під час війни. Ще понад 100 сімей області наразі є кандидатами в усиновлювачі. Про це повідомили в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації, передає Телеканал D1.

Зазначається, що деякий час, через воєнний стан, процедура усиновлення була недоступною. Адже не працювали частина судів та був закритий доступ до реєстрів. Зараз вже все поновили.

Всього за час війни на Дніпропетровщині всиновили 15 дітей. З них 9 хлопчиків і 6 дівчаток. Усі знайшли батьків в області.

Бажаючі стати татом або мамою найперше повинні написати заяву. Зробити це можна в Службі у справах дітей. До заяви необхідно додати пакет документів.

Через додаток «Дія» можна подати заявку на онлайн-консультацію з усиновлення. Фахівці допоможуть зрозуміти деталі процедури, обрати форму сімейного виховання. Згодом туди можна буде подати заявку на отримання статусу прийомних батьків, вихователя дитячого будинку сімейного типу або опікуна. А ще ознайомитися із анкетами дітей.

Під час війни подати заявку на прихисток дитини можна через чат-бот «Дитина не сама».Back to top button