ДніпроНадзвичайні події

З початку квітня на Дніпропетровщині затримали понад 100 рибалок-браконьєрів

Майже місяць на території водойм Дніпропетровської області діють нерестові обмеження. За цей період за порушення правил рибальства та незаконний збут вилову в регіоні затримали понад 100 браконьєрів. Своїми діями вони завдали збитків державі майже на півмільйона гривень. Про це повідомили у ДніпроОВА.


«Інспектори вилучили у браконьєрів 180 кг незаконно виловленої риби. А ще 47 заборонених знарядь, якими вони рибалили», – розповіла директорка департаменту екології та природних ресурсів ДніпроОВА Катерина Шаповалова.


Нагадаємо, нерест на Дніпропетровщині триватиме до 30 червня. У цей період можна рибалити з берега однією вудкою на два гачки чи спінінгом з однією штучною приманкою поза нерестовищами. Максимум дозволяється виловити три кілограми та один трофей – велику рибину у дозволених розмірах.


За порушення передбачено штраф до 680 гривень. Також додатково порушнику доведеться сплатити збитки за кожну виловлену рибину: від 1564 до 5117 гривень. Суворіше покарання передбачено для тих, хто незаконно займатиметься рибним промислом та завдасть істотної шкоди природі. Їм загрожує штраф від 17 до 51 тисяч гривень або навіть до трьох років ув’язнення.Back to top button