ДніпроСуспільство

Юних мешканців Дніпропетровщини запрошують на різдвяні онлайн-вечорниці 

Дітлахів Дніпропетровської області запрошують долучитися он-лайн до пізнавально-розважального проєкту «Всіх чекаємо в світлиці на сучасні вечорниці», який триватиме до 5 січня. У рамках заходу заплановано вебквест, вікторина, адвент-календар із щоденними завданнями. Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

«Попри війну, хочеться подарувати дітям трохи різдвяного дива. Разом із ними берегти давні українські традиції. А ще відволікти, розрадити. Наші вечорниці сучасні, у форматі онлайн. Від того незвичні та цікаві», –  зазначила директорка Дніпропетровського обласного центру позашкільної освіти Юлія Скляр.

Один із заходів для малечі – «Адвент календар». До 30 грудня на сторінці Центру позашкільної освіти будуть з’являтися відеозавдання на кожен день. Наприклад, написати листа Святому Миколаю або спекти імбирне печиво. Учасники за бажанням їх виконують та виставляють у соцмережі свої роботи з хештегом #kzpo_cpo_dor_vechornici.

А у День Святого Миколая стартує триденний вебквест «Різдвяні пригоди». Всі завдання поки що тримають у секреті. Для участі у заході до 18 грудня потрібно зареєструватися.

А вже у наступному році, 5 січня, на платформі Quizziz проведуть онлайн-вікторину «Торба колядника». Зареєструватися потрібно до 3 січня.

Посилання на реєстрації можна знайти на сайті ДніпроОВА.Back to top button