ДніпроСпорт

Юніорська збірна України з гандболу стала віцечемпіоном Європи у дивізіоні “B”

Збірна України з гандболу віком до 18 років виграла “срібні” медалі Чемпіонату Європи у дивізіоні “B”, який відбувався у румунській Крайові.

Так, “синьо-жовті” в фінальному протистоянні зазнали поразки від Австрії з рахунком 23:30.

Зазначимо, що початок гри був за українцями. Збірна України повела в рахунку (5:2, 6:4, 8:5). Пізніше збірна Австрії перехопила контроль над матчем, виграла перший тайм 15:12 та утримала перевагу після перерви.

Найкращим гравцем збірної України у фінальній зустрічі визнали лівого крайнього Олександра Сірика, на рахунку якого 11 голів з 12 кидків.

Два українці потрапили до збірної найкращих гравців юніорського Євро-2022 (дивізіон “В”). Владислав Щербіна – найкращий захисник турніру. Микола Процюк – найкращий лівий півсредній турніру.

А “Бронзовим” призером континентальної першості стали господарі змагань – румуни.