ДніпроСуспільство

Юні митці з Дніпра перемогли на міжнародному кінофестивалі короткометражок в Естонії

Молоді митці з Дніпра вибороли перемогу на міжнародному фестивалі короткометражних фільмів «Небачене кіно» в естонському Таллінні. Діти представили на суд вибагливого жюрі оригінальний анімаційну стрічку, повідомили у ДніпроОВА.

«Унікальний ролик презентували юні таланти Дніпропетровщини. Роботу гідно оцінили. Вона перемогла у номінації «Краща анімація авторів до 19 років». Пишаємося нашою творчою молоддю», – наголосив директор департаменту освіти і науки ДніпроОВА Олексій Полторацький.

Анімаційний фільм «Мальви» створили вихованці дніпровського кіноцентру «Веснянка». Учні заспівали «Баладу про мальви», продублювавши її мовою жестів. Дитячий спів супроводжувала оригінальна анімація, яка вразила суддів фестивалю.

Над створенням короткометражки працювали шість учнів кіноцентру. Анімацію повністю розробила 15-річна художниця Єлизавета Добротвор. Дівчина малює з шестирічного віку. Проте в такому жанрі їй довелося працювати вперше.

«Я пропрацювала героїв, малювала їх на комп’ютері, створювала фони. Після цього робила анімацію. Кожну деталь зробила окремо, а потім змусила їх рухатись», – поділилася Єлизавета.

Юна мисткиня додала: перемога у цьому міжнародному конкурсі надихнула її творити далі.

«Я дуже зраділа. Це було неочікувано для мене. Такі перемоги мотивують  працювати. Хочу пов’язати своє життя з мистецтвом, з малюванням», – сказала Єлизавета.

Міжнародний фестиваль короткометражок «Небачене кіно» проходив в у столиці Естонії. Цьогоріч у ньому змагалися 385 учасників з усього світу. Свої роботи митці надсилали онлайн.Back to top button