ДніпроСуспільство

Юні артисти фестивалю «Яскрава арена Дніпра» вразили глядачів у Будапешті

Цього року через війну в Україні Будапешт приймав Дніпровський міжнародний фестиваль юних майстрів циркового мистецтва «Яскрава арена Дніпра». Фестиваль пройшов 2-3 січня у стінах Національного цирку Угорщини, повідомляє Телеканал D1.

Молоді акробати циркових шкіл України підкорили публіку Будапешта. Діти віком від 6 до 17 років з Харкова, Києва, Дніпра, Одеси та Донецька показали понад 30 номерів разом із учасниками з Угорщини, Швейцарії, Мексики та Італії.

«Українські діти тренувалися під вибухами бомб, і має бути місце, де вони можуть продемонструвати свій талант і знання», — сказав директор Будапештського цирку Петер Фекете.

13-річна артистка з Дніпра Марія Кравченко розповіла, як готувалась до циркового фестивалю в холодних укриттях під час російських атак.

«Я тренувалася в цирку в Дніпрі, було страшно, коли вили сирени», – розповіла 13-річна Марія.

Міжнародний фестиваль дитячого цирку «Яскрава Арена Дніпра» був започаткований у 2010 році громадською організацією «Яскрава країна». До війни він проводився щороку в грудні в Дніпровському державному цирку.

За роки існування фестивалю у ньому взяли участь понад 1000 юних артистів з усієї України, а також Литви, Угорщини, Німеччини, Молдови та Польщі.Back to top button