ДніпроСуспільство

Які регіони в небезпеці: екстрасенс назвав дату початку великих боїв

Екстрасенс, фіналіст “Битви екстрасенсів 6” Андрій Шелухін доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про сьогодення.

Зараз я в Одесі, тут життя вирує. Якась паніка є, особливо в квітні було відчутно, та зараз все більш-менш.

Про перші дні війни та передчуття.

Я був в Києві, ближче до тих місць, де відбувалися всі ці неприємні події. Десь з грудня місяця в мене були певні відчуття, певні картинки, та в них не хотілося вірити. Я описував це в інстаграмі. А коли все відбулося, всі пазли склалися в одну картинку. В період десь за тиждень до війни в мене на рівні відчуттів буда тривога та паніка. Такі самі відчуття буди в мене у період Майдану. Та тут було все набагато сильніше, і все йшло саме через тривожність, через панічні атаки. І зараз перед прильотами в мене починається легка тривога.

Про нинішні расклади.

22 травня Україна стала кандидатом ЄС, і це великий плюс в процесі, що ми переможемо. З 10 липня почнеться друга точка — контрнаступ з нашої сторони. В мене був образ — горять маленькі города. Щось може статися не у великому місті, а в області. Також я бачив ріки, великі ріки. Там будуть великі бої та смерті. Це стосується Донецької області, Херсону та під Харковом, біля річки Сіверський Донець. Все це триватиме до вересня. І в цей строк буде багато вогню. Але це ще не кінець, це така активна фаза. 21-22 вересня — це осіннє рівнодення, і десь з 16 вересня по жовтень буде ще одна точка. Не така вогняна, але буде. І після цього вже все піде на спад. Мені здається, в жовтні стане територіальне питання, щось ми будемо конкретно повертати.

Про майбутнє.

Я гадаю, що в України дуже гарні шанси для розвитку. Етапи трансформації — багато з них відбуваються боляче, але без цього ніяк.Back to top button