Канал Д1СуспільствоЧас блогера

Як стати успішним в Instagram та з чого починати власний блог: Яна Осипова на D1 

Блогер Яна Осипова доєдналася до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про блогерство.

Коли я починала, такого поняття, як блогер, не існувало. Тоді був Instagram, і всі там реєструвалися. Для мене це було щось новеньке, я вирішила спробувати. І за два-три роки я зрозуміла, що це не просто мережа, це потужне джерело, де можна заробляти гроші, ділитися досвідом, створювати контент. Для мене найпростішим було показувати своє життя з дітьми. Я мотивувала людей, показувала, як можна бути мамою та виглядати класно, що вагітність — це не страшно. Для мене це було моє справжнє життя. 

Про перші 100 тисяч підписників. 

Я вже була другий рік у Києві, я запросила своїх підписників на вечірку, був великий торт. Для мене це було вау. Попри те, що все підписувалися через вагітність, через те, що я все можу і все встигаю, дуже багато людей підписувалося і тому, що навіть після втрати всього того, що було у 2014 році, я змогла переїхати та почати все з нуля.

Про мільйон підписників.

Не знаю, як це буде. Зараз в мене не дуже виходить блогерська діяльність, бо після другої війни ми були спочатку у Румунії, потім у Грузії, потім повернулися до України, а зараз ми у Франції, і зараз трошки не виходить нормально його вести. Зараз я працюю в офісі, я помічник керівника у французько-українській компанії, яка відкрилася у Каннах через війну. Ми займаємося соняшниковою олією, яку веземо з України, підіймаємо економіку України. А блог зараз потерпає трансформацію, бо я ще не розумію, як правильно поєднувати роботу з блогом.

Про те, як стати блогером.

Ви просто повинні бути у тренді. Знімайте більше рілсів, 4-5 рілсів на тиждень, це добре для старту. Відео Instagram продвигає сам, безкоштовно, а фото, які ви постите, та сторіси — їх майже ніхто не бачить. Тому є велика можливість бути поміченим та отримати підписників. І краще одразу визначити, що ви хочете транслювати, який у вас напрямок. Зараз це важко. Коли я починала, все було іншим, були інші алгоритми. Зараз Instagram навіть твоїм підписникам приховує твій контент, все треба просувати. Тому, бути цікавим та відрізнятися від інших — це важливо. Просто будьте креативними і будьте собою. Якщо ви цікава людина, вас будуть дивитися. Треба не здаватися. Якщо ви цього бажаєте, ви можете довго до цього йти, але якщо це ваше — у вас все вийде. Якщо у вас є певна ціль і ви дійсно бажаєте її втілити — все вийде. Головне, не здаватися. Йти, йти, йти до своєї мрії. Треба вірити у свій успіх, і тоді він настане.

Побажання українцям.

Насамперед — мирного неба. Терпіння. Перемоги, як можна скоріше. І не боятися щось починати з нуля. Ми можемо все.Back to top button