Канал Д1СуспільствоЧас блогера

Як пережити втрату та подолати тривожність: поради екстрасенса Олени Стеценко

Екстрасенс Олена Стеценко доєдналася до спілкування у програмі Час Блогера на D1.

Про панічні атаки. 

Панічні атаки можемо подолати домашніми справами, спілкуванням з рідними, їх можна перебити своїми справами, своїми рідними, своїм коханням, це дуже добре допомагає і моїй родині, і близьким та знайомим. 

Про втрати.

Попри втрату треба бути вдячними друзям, які були поруч. Можна молитися, замовляти служби і дякувати, що друг був поруч, якщо це воїн — що він захищав. Тобто, через кохання та подяку ми налагоджуємо своє життя. 

Про зневіру у своїх силах. 

Треба побачити в собі цю силу, треба спілкуватися з психотерапевтами, прописувати свої цілі та задачі. Є сенс жити, треба черпати силу в оточенні, природі, спілкування. Сила є, силу треба шукати. 

Про захист від ворожої пропаганди.

Слід зважувати те, що ви читаєте та дивитеся. Треба думати логічно. Звертатися до спеціальних офіційних каналів. Інформацію треба перевіряти. 

Про обереги.

Я ставлюся до них позитивно, використовую їх в домі, в роботі. Є багатопланові обереги, є вузько направлені. Деякі обереги я роблю сама, а деякі замовляю в горах в Івано-Франківській області і налаштовую на себе. 

Про ляльок-мотанок.

Можна зробити їх вдома, можна замовити у спеціаліста. Але якщо ви робите вдома, за допомогою інтернету, то пам’ятайте, що може бути просто авторська лялька, а може бути обрядова. Коли я виготовляю, то використовую сакральні розміри, кольори, які потрібно, крупи ті, які потрібні. Обрядові ляльки пов’язані енергетикою та символізмом з магічною силою землі та природи. 

Про хустки. 

Хустка для мене має сакральне значення. Вона символізує зрілість. Молоді дівчата носили віночки, а зрілі жінки надягають хустку. Це приналежність комусь, сім’ї, дітям, чоловіку. Я обов’язково її надягаю. 

Про молитву.

Молитва може бути простою, тією, що йде від серця. Якщо ти закриваєш очі і звертаєшься до неба, ти можеш промовити любі слова. Якщо слова важко підібрати — можно скористатися Біблією.

Про практики наповнення енергією.

Їх дуже багато. Можна поговорити з сонечком, можна зайнятися йогою чи фізичними вправами з дихання. Дуже багато практик. До речі, допомога — це і є таке сокровенне, коли ти ділишся енергією і допомагаєш людям не тільки фізично, а й енергетично.Back to top button