ДніпроСуспільство

Як один з ліцеїв Кам’янського готується до навчального року офлайн

Офлайн-навчання цьогоріч розпочнуть лише в тих навчальних закладах, які створять безпечні умови для дітей. Тож школи Дніпропетровщини вже почали відповідну підготовку. У одному з ліцеїв Кам’янського облаштовують укриття, роблять запаси води, продуктів і ліків та навчають педагогів правильно діяти під час сирени. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації, передає Телеканал D1.

Завперше у ліцеї приводять до ладу шкільний підвал. У сховищі вже зробили косметичний ремонт. Провели воду та каналізацію. Облаштували санвузол і медичний кабінет. Розмістили стільці та ліжка для вихованців дошкільного відділення. Є опалення, електрика та вентиляція. Незабаром в укриття планують провести wi-fi та підключити радіозв’язок.

Також у навчальному закладі провели перші заняття для педагогів – відпрацювали, як діяти під час сирени. Та розробили план евакуації дітей до укриття.

Разом з батьками у школі готують добовий запас продуктів на кожну дитину – воду, сухарі, печиво, енергетичні цукерки.

Педагоги впевнені, що докладають зусиль не дарма, адже офлайн-навчання більш ефективне, ніж дистанційне. До того ж, діти прагнуть живого спілкування.Back to top button