Канал Д1СуспільствоЧас блогера

Як навчитися web-дизайну за 2 місяці та які плюси цієї професії: Олексій Савченко на D1

Web-дизайнер Олексій Савченко доєднався до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про професію.

Я більшу половину життя цим займаюсь і хочу розповісти про плюси цієї професії. Перше — ви не прив’язані до локації. Друге — ви самі собі директор. Як ви працюєте, стільки і грошей отримаєте на кінець місяця. Років у 14-15, коли я навчався у середній школі, мені подобалися обкладинки музичних дисків, і я дізнався про фотошоп, мені записали диск з цим фотошопом, і я сам вивчав. Щось стало виходити, робив аватарки однокласникам, і пішло-поїхало. І все це перейшло в професію. Ця професія підходить багатьом. Мій наймолодший учень був віком 13 років, найдоросліший — 77 років. Будь-який вік — не проблема, аби було бажання.

Про старт.

Тут не потрібно багато часу, всі базові навички отримуються за два місяці. Варто освоїти базові програми, мати бажання і час. Години в день вистачить, щоб почати щось робити та заробляти.

Про курси на YouTube.

Це верхівка айсбергу. Вам дадуть знання, ви зможете чомусь навчитися, та є великий пласт того, що ви не бачите, це пошук клієнтів, правильне спілкування з ними та інше.

Про роботу під час війни.

Один із плюсів цієї професії в тому, що я працюю з клієнтами з різних країн. Загалом це Європа, Америка. І запит на web-дизайнерів під час війни став ще більший, про це свідчить статистика.

Про улюблене у web-дизайні.

Ти одночасно працюєш з дуже різними людьми. Я якось робив сайт клієнту з Іспанії, який займається будівництвом яхт, а паралельно — клієнту, який щось з Китаю замовляє. І такий контраст, це дуже прикольно. За час своєї роботи я багато чого дізнався, дуже широка авдиторія людей.

Про те, як зачепити клієнта за 2 секунди.

Я прошу клієнтів робити справжні фотографії своїх послуг, скачані з інтернету відштовхує. Важливий чіткий заголовок. Обов’язково мають бути яскраві призови. Це основне. Змінюються лише тренди дизайну. Зараз весь світ переходить в мінімалізм.

Про власні курси.

Я навчаю і новачків, і тих, хто має досвід. Можна почати з будь-якого віку. Програма розрахована на 2 місяці. Можно знайти мене в Instagram, і я вам все детально розповім.

Побажання українцям.

Бути сильними, не здаватися. Я розумію, що бувають різні ситуації, які демотивують, намагайтеся хоча б частково від цього абстрагуватися, я розумію, що це важко. Але потрібно йти вперед, навчатися новому, візуалізувати, що ви будете робити після війни. Я бажаю всім перемоги, наснаги і йти до своїх цілей.Back to top button