ДніпроСуспільство

Я вже відчуваю перемогу, вона поруч: KAPLIY на D1

Співачка та хореограф KAPLIY доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про творчий фронт.

Я роблю максимально що можна на творчому фронті. Благодійні заходи ми проводили і в Україні, і за кордоном. Робимо все, що в наших силах. Максимально залучаємо всі країни і всіх людей до цієї справи.

Про відношення за кордоном.

Завжди зустрічають дуже тепло. Україну підтримують абсолютно усі. І кожні мої майстер-класи та концерти завжди сприймаються дуже радісно.

Про пісню “Квіти”.

Квіти — це не просто краса, це й слово, яке надає нам надію. Квіти це завжди надія, а в даному випадку, це надія на нашу перемогу, яка буде зовсім скоро. Я вже відчуваю перемогу, яка поряд з нами.

Про українську мову.

Це принципова позиція. І в мене є план, всі свої пісні російськомовні перекласти. І готую хіти українською. Я вважаю, жоден артист не може допустити собі думки залишити російськомовні пісні.

Про те, що надихає.

Не кожен день є гарний та творчий настрій. Але я знайшла сили. Я вирішила, що творчість, краса та музика — це те, що ми маємо нести в маси. Людям потрібно відволікатися. А музика надихає та окриляє.

Про українську пісню після перемоги.

Я так чекаю цього дня. Зазвичай всі прем’єри по п’ятниця, і я вже відчуваю, яка це буде п’ятниця. Я гадаю, ці пісні будуть ні на що не схожі. Те, що ми складемо в музику після нашої перемоги — в мене навіть не вистачає слів описати. Але від мене буде пісня обов’язково. І від всіх наших артистів.

Про танці та вокал.

Я з самого дитинства займаюся і танцями, і вокалом. Стосовно танців — це естрадна хореографія. Але десь рік тому я зрозуміла, що кайфую від сцени, але вже хочу бути фронт вумен. Тому з минулого року я більше маю розвиток у вокальній кар’єрі.

Про важливість відволікатися. 

Це архі важливо. Можно з’їхати з глузду, якщо крім новин нічого не читати. Треба відволіктися. Я навіть сама себе так відволікаю — включаю українські пісні і в душі все розквітає.Back to top button